Usuwanie wgnieceń na karoserii samochodowej

Skuteczne usuwanie wgnieceń karoserii samochodowej

Karoseria Twojego samochodu została uszkodzona w wyniku silnego gradobicia, aktu wandalizmu lub drobnej stłuczki? Jesteśmy po to, by wykonać usuwanie wgnieceń z Twojego samochodu. W naszym warsztacie czeka na Państwa zespół doświadczonych fachowców, gotowy przeprowadzić bezinwazyjne usuwanie wgnieceń bez lakierowania. Cena takiej usługi zależy od konkretnego przypadku, który zawsze wnikliwie analizujemy.

Dokładnie sprawdzamy stan karoserii i lakieru, a także trudności w dostępnie do odkształconego fragmentu blachy. Dopiero na tej podstawie decydujemy się przedstawić cennik i określić, ile czasu zajmie nam usuwanie wgnieceń karoserii, przestawiając Klientowi także proponowane przez nas rozwiązania. Po otrzymaniu jego akceptacji dla sformułowanego przez nas planu naprawczego przystępujemy do pracy. Wykonywane przez nas czynności przywracają fabryczny blask Państwa samochodów – ich oryginalnego lakieru, na oryginalnym elemencie, który bezinwazyjne usuwanie wgnieceń w karoserii pozwoliło przywrócić do właściwej formy.

Trudno dziś o znalezienie używanego samochodu bez jakiejkolwiek ryski. Drobne pewnie pozostaną niezauważone, ale te większe, a tym bardziej mocno widoczne, mogą znacząco obniżać walory estetyczne samochodu. Warto zatem zatroszczyć się o stan karoserii i naprawić wgniecenie zanim samochód straci na wartości.

W naszym warsztacie (jesteśmy w Skwierzynie, woj. lubuskie) stosujemy różne techniki usuwania wgnieceń – w pierwszej kolejności zawsze stawiamy na bezinwazyjne usuwanie wgnieceń bez lakierowania, by nie ingerować w powłoki fabrycznego lakieru. Jest to proces trudny i wymagający ogromnej precyzji, dlatego nie warto podejmować ryzyka i naprawiać samochodu na własną rękę z pomocą zestawów naprawczych, tym bardziej, że nasz cennik nie jest wygórowany.Dla nas nie ma zadań niewykonalnych. Zapoznaj się z pełną ofertą świadczonych przez nas usług

Nasza kompleksowa oferta obejmuje usuwanie wgnieceń w karoserii powstałych:


  • W wyniku kolizji drogowych,
  • W efekcie gradobicia,
  • W wyniku aktów wandalizmu,
  • W przypadku szkód wyrządzonych przez spadające przedmioty tj. kasztany, ciężkie owoce, sople lodu, kamienie etc.,
  • W efekcie stłuczek na parkingu.


Posiadamy wiele lat doświadczenia w tego typu naprawach. Do tej pory wykonaliśmy już usuwanie wgnieceń karoserii samochodów wszystkich marek, w różnych barwach, rozmiarach, rocznikach. Jeżeli dany przypadek umożliwia bezinwazyjne usuwanie wgnieceń, wykonana przez nas usługa będzie zrealizowana niemal w ekspresowym tempie, a w dodatku jej cena będzie atrakcyjna.

Stosujemy dwie metody usuwania wgnieceń karoserii samochodowych:

Metoda PDR (czyli Paintless Dent Repair) – usuwanie wgnieceń bez lakierowania, poprzez wypychanie uszkodzonego elementu specjalnymi heblami;

Metoda GLUE PULLER (metoda na klej) – to usuwanie wgnieceń karoserii przez wyciąganie z użyciem narzędzi o rozmiarze i kształcie indywidualnie i dokładnie dobranym do każdego konkretnego uszkodzenia. W tej technice używa się termopotliwego kleju. Jest ona rzadziej stosowana, głównie wówczas, gdy niemożliwa jest metoda PDR.

Zapraszamy do naszego warsztatu w Skwierzynie (woj. lubuskie). Jeżeli natomiast są Państwo spoza Skwierzyny i zachodzi potrzeba, aby bezinwazyjne usuwanie wgnieceń bez lakierowania wykonać u Państwa, nic trudnego, jako że świadczymy nasze usługi mobilnie. Wystarczy się z nami skontaktować, a my dojdziemy do Państwa, dokonamy oględzin i zlikwidujemy problem na miejscu.

Usuwanie Wgnieceń Bez Lakierowania / ul. Dąbrowskiego 1 lok. 3 / 66-440 Skwierzyna / tel. 789 191 471 /

Projekt & Realizacja witryny: www.profesjonalne-strony.com