USUWANIE WGNIECEŃ METODĄ PDR

Bezinwazyjne usuwanie wgnieceń metodą PDR bez późniejszego lakierowania, to bardzo skuteczna technika naprawcza, która znajduje zastosowanie w przypadku praktycznie każdego samochodu, a jej cena jest atrakcyjna. Przy wykorzystaniu metody PDR usuwanie wgnieceń jest możliwe w sytuacjach, kiedy są one skutkiem:

  • Intensywnego i silnego gradobicia,
  • Aktów wandalizmu,
  • Stłuczek na parkingu,
  • Lekkich wypadków komunikacyjnych,
  • Uderzeń ciężkimi przedmiotami.


Usuwanie wgnieceń karoserii metodą PDR to sposób szybki i skuteczny

Metoda PDR pozwala skutecznie i w krótkim czasie usunąć wgniecenia w karoserii - właściciel samochodu nie musi więc poszukiwać elementu nadwozia do wymiany. Warto zaznaczyć, że dzięki zastosowaniu bezinwazyjnych sposobów, takich jak naprawa PDR, na karoserii nie ma po nich śladów – samochód wygląda jak bezwypadkowy, niezniszczony, bez obić. Dzięki temu nie traci na wartości, jak ma to miejsce w przypadku stosowania innych metod. Co ważne, przy wykorzystaniu metody PDR usuwanie wgnieceń jest ponadto dużo tańsze i nieporównywalnie szybsze niż tradycyjna naprawa blacharska. Pomijamy bowiem szpachlowanie, lakierowanie i jakąkolwiek ingerencję w struktury fabrycznego lakieru. Jest to więc rozwiązanie lepsze pod każdym względem.

Usuwanie wgnieceń metodą PDR jest możliwe w ok. 95 % przypadków – wgniecenia można usunąć z praktycznie każdego elementu karoserii. Jedynym wyjątkiem są te miejsca, gdzie w samochodach montowane są fabryczne ograniczenia (w progach), które znacząco uniemożliwiają przeprowadzenie naprawy. Nasza firma umożliwia Państwu również skorzystanie z usługi mobilnego usuwania wgnieceń. Jeżeli jest taka potrzeba, możemy dojechać do Państwa, a naprawa PDR zostanie wykonana na miejscu – cena i inne warunki takiej usługi są ustalane indywidualnie.

Usuwanie Wgnieceń Bez Lakierowania / ul. Dąbrowskiego 1 lok. 3 / 66-440 Skwierzyna / tel. 789 191 471 /

Projekt & Realizacja witryny: www.profesjonalne-strony.com