USUWANIE WGNIECEŃ PO GRADOBICIU

Niestety, niektóre zjawiska atmosferyczne, zwłaszcza te niespodziewane i intensywne mogą doprowadzić do znaczących uszkodzeń w naszych samochodach. Wybita szyba, wgniecenia i obicia karoserii – to tylko niektóre z uszkodzeń, jakie mogą pojawić się w wyniku np. silnego gradobicia. Są nie tylko przeszkodą estetyczną, ale mogą też znacząco obniżyć wartość rynkową samochodu. Warto zatem pomyśleć o tym, by wykonać fachowe usuwanie wgnieceń po gradobiciu.

Technika, jaką wykonana zostanie naprawa auta po gradobiciu zależna jest od rozmiaru uszkodzenia. Każde zlecenie analizowane jest indywidualnie – pod uwagę brana jest ogólna kondycja karoserii, rozmiar i stopień jej uszkodzenia. Na podstawie analizy wybierana jest metoda jaką przeprowadzana będzie naprawa karoserii po gradobiciu i optymalne narzędzia, dzięki którym być może uda się w 100% usunąć szkody. W naszej pracowni możecie Państwo liczyć na pełen profesjonalizm – od lat z powodzeniem przywracamy blask i piękno tysiącom samochodów każdego roku. Omawiamy z klientem cennik usługi – jesteśmy transparentni, a on zna dokładne koszty, jakie pochłonie naprawa samochodu po gradobiciu jeszcze zanim go nam powierzy

Jakie techniki stosujemy wykonując usuwanie wgnieceń po gradobiciu? Stosujemy przede wszystkim bezinwazyjne usuwanie wgnieceń po gradzie, choć niestety nie w każdym przypadku znajdą one zastosowanie. Staramy się zawsze wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie, dzięki którym naprawa auta po gradzie, której cena nie jest wygórowana, przyniesie znakomity efekt i satysfakcję klienta.

Czy da się zupełnie usunąć uszkodzenia w karoserii wynikające z gradobicia? Na to pytanie nie da się niestety odpowiedzieć z całkowitą precyzją. Wszystko zależy od tego, z jak silnym gradobiciem mamy do czynienia oraz jak rozległe szkody poczyniło. Oczywiście w pierwszej kolejności zawsze stawiamy na bezinwazyjne wyciąganie wgniotek po gradobiciu, jednak gdy nie będzie szansy na ich zastosowanie, z pomocą przyjdą tradycyjne szpachlowanie i lakierowanie.Jakimi metodami wykonujemy wyciąganie wgnieceń po gradobiciu i dlaczego warto nam zaufać?

Jak już wspominaliśmy, staramy się zawsze ocalić naturalny lakier i nie ingerujemy w fabryczną warstwę lakieru gdy tylko to możliwe. Najczęściej stosujemy bezinwazyjną metodę PDF – specjalnymi heblami wypychamy uszkodzenia od wewnątrz. Dzięki wrodzonej cierpliwości, wieloletniemu doświadczeniu i ogromnej precyzji, wykonywana przez nas naprawa auta po gradobiciu pozwala usunąć niemal wszystkie klasyfikujące się wgniecenia. Jeżeli nie ma możliwości zastosowania techniki PDR, podejmujemy próbę usunięcia wgnieceń metodą Glue Puller. Dzięki zastosowaniu specjalnych adapterów oraz kleju, naprawa karoserii po gradobiciu wykonywana jest z olbrzymią dokładnością.

Rynek obfituje w domowe zestawy naprawcze, kosztujące ok. 50-250 zł – niestety korzystanie z takich zestawów może źle się skończyć dla naszej karoserii, zwłaszcza, gdy napraw podejmują się osoby, które nie mają bladego pojęcia o naprawach blacharsko-lakierniczych.

Profesjonalna naprawa samochodu po gradobiciu będzie oczywiście nieco droższa, ale efekt będzie spektakularny, a karoseria pozostanie bezpieczna (bez narażania jej na uszkodzenia lakieru). W zależności od tego jakiego rozmiaru jest uszkodzenie, cena usługi wyniesie od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Szczegółowy cennik ustalany jest indywidualnie.

Wyciąganie wgnieceń po gradobiciu, zwłaszcza w przypadku samochodu o dużej wartości, to procedura wymagająca doświadczenia, precyzji, odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Nasza firma jest do Państwa dyspozycji – usuwanie wgnieceń po gradzie i innych zdarzeniach wykonujemy od wielu lat! Stosujemy nieinwazyjne metody usuwania wgnieceń i obić, a w sytuacjach wyjątkowych, gdy nie ma takiej możliwości, podejmujemy się naprawy stosując klasyczne techniki blacharsko-lakiernicze. Oferujemy kompleksowe podejście do klienta – zapewniamy profesjonalne doradztwo, diagnostykę i naprawy.

Usuwanie Wgnieceń Bez Lakierowania / ul. Dąbrowskiego 1 lok. 3 / 66-440 Skwierzyna / tel. 789 191 471 /

Projekt & Realizacja witryny: www.profesjonalne-strony.com